כל הזכויות שמורות לאקדמיה לאומנויות העיסוי

©2010

Created by Armadil  |
סמינר בנושא: ניקוז המולימפטי פנים


כחלק מפעילותו השגרתית של העור מתבצעים בו תהליכי פינוי רעלנים ותוצרי לוואי מטבוליים, בעוד הדם העורקי מזין את הרקמות בחמצן ובחומרים מזינים חיוניים.  
 
תרופות כימיות, אורח החיים המודרני והשפעות הזיהום הסביבתי משבשים את פעולת הניקוז הלימפטי ואת זרימתו של הדם הורידי. שיבוש פעילות זה מוביל לזיהום סביבתו הנוזלית של התא, להצטברות רעלים ולתופעות שונות: היווצרות של בצקת, שינוי בגוון עור הפנים ו"שקיות" תחת העיניים, שיבוש במיתאר הפנים, הופעת אקנה, קופרוז, וכן מקרי יובש פתולוגי או לחילופין- הפרשה מוגברת של שומנים.
 
הדרך האפקטיבית, הטבעית והנעימה לתחזוקת "תשתיות" עור הפנים הינה טכניקת הניקוז ההמולימפטי, וניתן לבצע אותה כטיפול בפני עצמו או כחלק מטיפול פנים שגרתי אצל קוסמטיקאית.
 
ניקוז המולימפטי הינו שלב חיוני בטיפול הפנים, והוא מגביר ומשפר את תוצאות הטיפול.
את התוצאות ניתן לראות כבר בדקות הראשונות של הטיפול- שינוי בגוון העור, שיפור במראה מיתאר הפנים, אפקט ליפטינג טבעי עקב פינוי נוזלים עודפים, וכמובן- תחושת שלווה ורוגע האופפת את המטופל.
 
בסמינר זה נלמד כיצד ניתן בעזרת עיסוי המולימפטי להשפיע על מאזני הנוזלים החיוניים לבריאות העור ולמראה הפנים: מערכת הלימפה, מערכת הדם והנוזל הבין-תאי. נתרגל טכניקה לניקוז המולימפטי ולתחזוקה של תשתיות עור הפנים, כמוכן ניגע מעט בטכניקות עיסוי נוירו-סדטיבי.

 

רוצה ללמוד בסמינר?
בואי להרצאת מבוא חינם בנושא עיסוי אסתטי והעניקי לעצמך יתרון תחרותי, מובילות מקצועית וחדשנות אמיתית.

האקדמיה לאומנויות העיסוי - כשהמגע הופך למדע


 

 >> חזרה לטכניקות עיסוי

הצטרפות לרשימת התפוצה

הצטרפי אלינו ותהיה מעודכנת

צרי עימנו קשר עוד היום והבטיחי
לעצמך מובילות מקצועית