כל הזכויות שמורות לאקדמיה לאומנויות העיסוי

©2010

Created by Armadil  |

אם הוידאו אינו פועל - לחצ/י כאן

סמינר בנושא: כירומסאז' פנים


אורח החיים המודרני משאיר על על פנינו חותם כבד: שימוש יתר בשרירי ההבעה בעקבות מצבי סטרס או בשל הבעת רגש מוגזמת, יאלץ שרירי הבעה ספציפיים (בדרך כלל בחצי העליון של הפנים) להתכווץ באופן קבוע, לעיתים אף בזמן השינה. השריר המכווץ יגרום לארשת קבועה בעור, ולמעשה- לקמט הבעה.
 
תופעה נוספת היא התרופפות וירידה בטונוס של שרירי ההבעה ורקמת החיבור, הגורמת לצניחת רקמת השומן התת-עורית ולשינוי בצורה של מיתאר הפנים, קו הלסת והצוואר. הצטברות נוזלים באזורים הנפולים האלה אף תחמיר את התופעה בעקבות כח המשיכה.
 
גם שרירי חגורת הכתפיים והצוואר שלנו עלולים להיות חסומים ולפגוע באספקת הדם לראש ולפנים, ובמקרים חמורים להשפיע לרעה על אורך הצוואר ועל מראה קו הלסת.
 
נשים רבות בוחרות להילחם בתופעות אלה באמצעות ניתוחים ופרוצדורות כואבות אחרות. אך מדוע לסבול? הכירומסאז' הינו עיסוי פנים הנחשב לאלטרנטיבה טבעית ונעימה לניתוחים הפלסטיים ולהזרקות הבוטוקס. בעזרת שתי ידייך בלבד תוכלי לשפר את חותם פגעי הזמן בפניה של הלקוחה ולסייע לה בהחלקתקמטיהבעה, מיצוק והרמת אזורים נפולים, עיכוב תהליכי הזדקנות ב"שלד העור" ועוד.
 
בסמינר זה נלמד כיצד להחזיר את טונוס השרירים של הפנים ושל שרירי חגורת הכתפיים והצוואר למצבם למצבם הנורמאלי ולגרום להחלקת קמטי הבעה ומיצוק אזורים נפולים בפנים על ידי טכניקות עיסוי שונות. כמו כן ניגע גם בטכניקות עיסוי המולימפטי ונוירו-סדטיבי.


רוצה ללמוד בסמינר?
בואי להרצאת מבוא חינם בנושא עיסוי אסתטי והעניקי לעצמך יתרון תחרותי, מובילות מקצועית וחדשנות אמיתית.

האקדמיה לאומנויות העיסוי - כשהמגע הופך למדע

 

>> חזרה לטכניקות עיסוי


הצטרפות לרשימת התפוצה

הצטרפי אלינו ותהיה מעודכנת

צרי עימנו קשר עוד היום והבטיחי
לעצמך מובילות מקצועית