כל הזכויות שמורות לאקדמיה לאומנויות העיסוי

©2010

Created by Armadil  |

טכניקות עיסוי

עברנו לאתר חדש -https://www.resonance.org.il/

האקדמיה לאומנויות העיסוי, הנציגה הישראלית של ביה"ס הבינלאומי לעיסוי של 
ילנה זמסקובה, מלמד עיסוי פנים, עיסוי אנטי-צלוליט, עיסוי להצרת היקפים ועיסוי גוף רפואי באמצעות הטכניקה הייחודית של כירומסאז' וטכניקות נוספות פרי פיתוח מדריכי ביה"ס.
 
שיטת הכירומסאז' עצמה הומצאה בשנות ה- 80 ע"י המעסה הספרדי הגאון פרופסור אנריקה קסטלס גרסייה. ילנה זמסקובה, שלמדה אותה מפרופ' גרסייה עצמו, הנהיגה שיטת לימוד מקצועית ואפקטיבית של טכניקות העיסוי המאתגרות, ופתחה את ביה"ס הראשון לעיסוי אסתטי בשיטת כירומסאז'. 
 
כירומסאז' היא שיטה ייחודית לעיסוי הפנים והגוף. בעיסוי הפנים משיגה השיטה תוצאות משמעותיות במיצוק והצערת מראה הפנים. בגוף ניתן להגיע לירידה בצלוליט, הצרת היקפים ופתרון של מגוון בעיות אורתופדיות. 
 
התוצאות הטובות כל כך של עיסוי זה מושגות בשל מספר גורמים:

  • השפעה משולבת על מאזן הנוזלים, מערכת השרירים ומערכת העצבים, שקשורים זה בזה ומשפיעים זה על זה. המעסה בשיטה זו מאבחן את צרכיו ובעיותיו הספציפיות של המטופל, בונה לו תכנית טיפול אישית ואז משלב בעיסוי בין הטכניקות השונות, עובד יותר על מנגנון זה או אחר וכך ממקסם את התוצאות.
  • המגוון הרחב והייחודי של תנועות העיסוי, המאפשר למעסה להפתיע את המטופל בסמפוניית עיסוי שונה לגמרי בכל פעם מחדש, וכך לגרום לו בכל פעם לחוויה אחרת לגמרי.

הגיוון הרחב בתנועות העיסוי הוא חיוני ביותר, שכן הוא מונע ממערכת העצבים של הגוף את אפקט ההתרגלות, וכך מונע ירידה ברמת התוצאות- הן ברמה הפיזיולוגית והן ברמה של הרגעת מערכת העצבים. 
 
האקדמיה לאומנויות העיסוי מקיימת קורסים וסדנאות ללימוד טכניקת הכירומסאז', העיסוי האסתטי וטכניקות טיפול נוספות מעולם התוכן שלהן. מרצי הקורסים הם מרצים בינלאומיים המוסמכים מטעם ביה"ס הבינלאומי לעיסוי ועברו התמחות רחבה בכירומסאז' על-ידי פרופ' גרסייה עצמו. כולם בעלי תואר ראשון בתחום הרפואה ומומחים בתחום האסתטיקה, העיסוי וההוראה.
 
כקוסמטיקאית (מוסמכת או מתלמדת) או כמעסה תוכלי להתמקצע בכל אחד מהקורסים לכירומסאז' הנערכים במקום, וכן להירשם לסדנאות אומן הניתנות על-ידי ילנה  זמסקובה עצמה וכן צוות המרצים. 

 

 
בואי להרצאת מבוא חינם בנושא עיסוי אסתטי והעניקי לעצמך יתרון תחרותי, מובילות מקצועית וחדשנות אמיתית.

 

האקדמיה לאומנויות העיסוי  - כשהמגע הופך למדע.

הצטרפות לרשימת התפוצה

הצטרפי אלינו ותהיה מעודכנת

צרי עימנו קשר עוד היום והבטיחי
לעצמך מובילות מקצועית